Najlepsze zabawki i akcesoria dla dziecięcych fanów świnki Peppy

Najlepsze zabawki i akcesoria dla dziecięcych fanów świnki Peppy

Popularność animowanych filmów dla dzieci jest inspiracją dla producentów zabawek, odzieży i różnych gadżetów z wizerunkami bajkowych bohaterów. Projektanci prześcigają się w pomysłach na tworzenie coraz to nowych akcesoriów nawiązujących do przygód postaci z ulubionych przez dzieci kreskówek. Jakie tego typu prezenty dla maluchów można znaleźć w sklepach?

Sympatyczna bohaterka serialu telewizyjnego

Jedną z ulubionych przez przedszkolaków postaci jest świnka Peppa – tytułowa bohaterka brytyjskiego serialu rysunkowego od wielu lat pojawiającego się w programach polskiej TV przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Przeżywa ona różne przygody, w których towarzyszą jej rodzice i brat George. W sprzedaży jest mnóstwo artykułów dla dzieci z wizerunkami tych postaci:

– książeczki obrazkowe,

– kolorowanki,

– klocki, puzzle,

– maskotki, przytulanki,

– zestawy figurek całej rodzinki.

Różnorodność asortymentu powiązanego tematycznie z świnką Peppą sprawia, że łatwo jest wybrać podarunek dla dziecka w każdym wieku. Maluchy chętnie oglądają obrazki i wymyślają kolejne przygody zabawnej świnki. Przeżywają je razem z nią inicjując zabawy odzwierciedlające wydarzenia z codziennego życia albo całkiem fantastyczne epizody.

Na fali popularności

Telewizyjna bohaterka zyskała ogromną rzeszę dziecięcych fanów. Każdy z nich chce mieć coś z jej wizerunkiem. Za tym trendem poszli producenci garderoby i gadżetów dla najmłodszych. Świnka Peppa widnieje na koszulkach, czapeczkach, skarpetkach, parasolkach, breloczkach, zegarkach, piżamkach, a nawet na pościeli dla maluchów. Do tej kolekcji można również zaliczyć baloniki do ozdabiania pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe oraz kostiumy dla dziewczynek na bal karnawałowy w przedszkolu.

Chociaż świnka Peppa pojawiła się na ekranach telewizorów w polskich domach dość dawno, jej popularność nie maleje. Dlatego zabawki, ubiory i inne artykuły z wizerunkiem tej barwnej postaci są nadal znakomitymi prezentami dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Idealna książka dla najmłodszych

Idealna książka dla najmłodszych

Duży wybór książeczek

Chyba każdy z nas zna postać jaką, jest Świnka Peppa., którą kupisz w Bee Dzieci ją wprost uwielbiają. Polecamy szczególnie książeczki z rolą główną właśnie Świnki Peppy. Gdy poszukujemy książeczki dla najmłodszych, to z całego serca polecamy książkę “Peppa. Pig. Warzywa i owoce”. Cóż to za książka? Powiedzmy sobie o niej nieco więcej, zanim wyląduje w naszym koszyku zakupowym.

Genialna seria

Musimy na samym początku wspomnieć o tym, że książka “Peppa. Pig. Warzywa i owoce” pochodzi z niesamowicie popularnej serii książeczek “Nauka dla zucha”. Mamy tutaj osiemnaście bardzo barwnych stron, na których po kolei dzieci poznają warzywa oraz owoce. Świnka Peppa oprowadza nas po świecie i zachęca do wspólnej zabawy, oczywiście poprzez zabawę. W tej książce uczy dziecka rozpoznawać warzywa oraz owoce. Z książeczki dowiemy się także, dlaczego owoce, jak i warzywa są zdrowe.

Nasze dzieci poznają w sumie dwanaście gatunków warzyw. Będą to ziemniaki, marchewka, cebula, czy też seler. Do tego dochodzi szesnaście gatunków owoców, jak na przykład banany, agrest, wiśnie, pomarańcze. Wszystkie warzywa oraz owoce są podpisane. Dla dzieci nieco starszych, książeczka posłużyć może do uczenia czytania.

Na samym końcu znajdziemy stronę z pewnym zadaniem dla naszych maluchów. Są tutaj wymieszane owoce oraz warzywa. Nasze dziecko musi udzielić odpowiedzi na pytanie, które z podanych to warzywo, a które to owoc. Udaje się dzięki temu podsumować, wszystko to, co do tej pory nam się udało dowiedzieć.

Dobrą informacją jest także to, że książeczka jest niewielka. Jej wymiary to 25 x 146 x 171. Nadaje się idealnie dla czytelników najmłodszych. Bardzo ważne jest także to, że ma strony bardzo twarde. Co ciekawe książeczki te są ciekawe nie tylko dla najmłodszych dzieci, ale sięgają po nie także dzieci, które już znają literki, a nawet zaczynają czytać. Liczą się dobre chęci. Świnka Peppa ma w sobie coś, co sprawia, że dzieciom po prostu się chce.

 

Świnka Peppa – co ma w sobie takiego wyjątkowego?

Świnka Peppa – co ma w sobie takiego wyjątkowego?

Najbardziej znana świnka

Co jak co, ale Świnka Peppa (https://www.bee.pl/seria/swinka-peppa) to postać, którą zna każdy z nas. Przynajmniej jest znana przez osoby, które mają dzieci. Dzieciaki wręcz ją uwielbiają. Można powiedzieć o Śwince Peppa, że jest istnym fenomenem. Wszystko zaczęło się od bajki. Był czas, że nasze dzieci oglądały tylko tę uroczą, różową świnkę.

Zaczęło się od bajki, ale obecnie Świnka Peppa jest wszędzie. Gdy nasze dziecko jest fanem Świnki Peppy, to nie powinniśmy być tym przerażeni. Jest to naprawę miła i ciekawa postać. Jednak powinniśmy zadbać o to, aby nasze dziecko nie oglądało jedynie świnki na szklanym ekranie. Pokuśmy się o książeczki oraz zabawki z rolą główną uroczego prosiaczka.

Książki oraz zabawki

Wiemy doskonale, że Świnka Peppa to głównie cała seria bajek. Jednak nie ograniczajmy się tylko i wyłącznie do tego. Nasze dziecko nie może przecież całego swojego czasu spędzać przed telewizorem, tabletem, czy też telefonem komórkowym. Gdy nasze dziecko kocha świnkę, to udajmy się do księgarni stacjonarnej. Czego powinniśmy tam szukać? Znajdźmy książki ze Świnką Peppa w roli głównej. Od razu zaznaczamy, że książeczek tych jest naprawdę sporo.

Książki ze Świnką Peppą nie tylko są przeznaczone dla najmłodszych, ale także dla dzieci nieco starszych. Dzieci już od pierwszych miesięcy życia mogą przeglądać książki z asystą rodziców. W późniejszym etapie postawmy na książki edukacyjne. Nasze dzieci ze swoją ulubienicą będą poznawać kolory, owoce, warzywa, kształty, zwierzątka, liczby, literki i wiele, wiele innych.

Poza książkami znajdziemy także świetne zabawki z tej samej serii. Gdy nasze dziecko jest wielkim fanem świnki, to mamy bardzo mocno ułatwione zadanie, jeśli chodzi o kupowanie prezentów naszemu dziecku na różne okazje. Wszystko, co jest związane ze Świnką Peppa, na pewno spowoduje uśmiech na twarzy naszego dziecka. Na pewno zależy nam na tym i zrobimy co w naszej mocy, aby nasze dziecko było rzeczywiście szczęśliwe.